marki

marki

Sporty zimowe - odzież narciarska

 

Spośród wszystkich sportów zimowych to właśnie narciarstwo można zaliczyć do najpopularniejszej dyscypliny. Właściwie dobrana odzież oraz akcesoria narciarskie są elementem kluczowym, gdy decydujemy się na wyjazd na narty. W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej klasy odzież narciarską, która umili narciarskie zjazdy gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Właściwie dobrana odzież i akcesoria pozwolą czerpać miłośnikom nart jeszcze więcej radości.

 

Oferujemy odzież następujących marek:

Na skróty:

Kurtki narciarskie

Spodnie narciarskie

Bielizna termiczna

Kaski narciarskie

Buty narciarskie

Rękawice narciarskie

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą online:


  sporty zimowe

Kurtki narciarskie

Nie każda kurtka zimowa sprawdzi się na stoku narciarskim. Idąc za radą doświadczonych narciarzy warto zainwestować w profesjonalne kurtki narciarskie. Dla zapewnienia większej swobody ruchu powinny sięgać nie dalej niż linia bioder. Kurtki narciarskie są specjalne zaimpregnowane, aby uchronić organizm przed wychłodzeniem czy odmrożeniami poszczególnych górnych części ciała, a jednocześnie zapewnić niczym nie skrępowane oddychanie całego ciała. Zachęcamy do zapoznania się z kurtkami najnowszych trendów narciarskiej mody.
Zobacz ofertę: kurtki narciarskie >>

 

 

Spodnie narciarskie

Kompletując sprzęt do jazdy na nartach zwróćmy uwagę na spodnie narciarskie, które ochronią nogi przed przemarznięciem za pomocą specjalnych wewnętrznych osłonek czy fartuchów przeciwśnieżnych. Z tego powodu warto również zainwestować w spodnie narciarskie wykonane z materiałów z permanentnie wodoodporną powłoką. Dodatkowym atutem będą z pewnością regulowane paski i odpinane szelki. Zadbaj o własną wygodę, by czerpać jeszcze więcej radości z uprawiania sportu!
Zobacz ofertę: spodnie narciarskie >>

 

 

Bielizna termiczna

Długie przebywanie na mrozie zwiększa ryzyko wychłodzenia organizmu czy przeziębienia mogącego mieć znacznie poważniejsze konsekwencje. Bielizna termiczna skutecznie chroni sportowców zimowych przed wilgocią i zimnem, zapewniając higieniczną świeżość i przewiewność. Bielizna termiczna dzięki ergonomicznemu krojowi jest dobrze dopasowana do ciała, zapewniając jednocześnie swobodę ruchów. Miłośnikom zimy szczególnie polecamy bezszwowe kominiarki z zabezpieczającym kołnierzem, dzięki któremu uzyskamy jeszcze większą izolację i komfort oraz skuteczną ochronę przed otarciami.
Zobacz ofertę: bielizna termiczna >>

 

 

Kaski narciarskie

Niezbędnym elementem wyposażenia narciarzy są z pewnością kaski narciarskie, których zakup wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. U nas znajdziesz profesjonalną pomoc przy pomiarze obwodu głowy oraz dostosowaniu kasku do indywidualnych wymagań związanych z ich termoregulacją i dopasowaniem do gogli. Zestandaryzowane kaski narciarskie poświadczone są określonymi homologacjami gwarantującymi ich jakość i bezpieczeństwo w użyciu. Zapraszamy do działu poświęconego kaskom.
Zobacz ofertę: kaski narciarskie >>

 

 

Buty narciarskie

Dynamiczna jazda na nartach w dużym stopniu zależna jest od komfortowego obuwia. Odpowiednia amortyzacja dzięki usztywnionym wiązaniom i grubej wyściółce to cechy główne, którymi powinniśmy się kierować wybierając buty narciarskie. W naszym sklepie proponujemy szeroki wybór autoryzowanych modeli najlepszych jakościowo marek dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania oraz buty narciarskie dla kobiet i dzieci dostosowane do ich naturalnie lżejszej budowy ciała.
Zobacz ofertę: buty narciarskie >>

 

 

Rękawice narciarskie

Niezwykle istotnym detalem w narciarstwie są rękawice narciarskie, których nie możemy wybierać „z marszu”. Nasi sprzedawcy doradzą, który model z nich odpowiedni będzie do danego stylu jazdy, aby zachowane zostały przede wszystkim komfort termiczny i swobodę ruchu nadgarstków. Z pewnością zaproponują Państwu rękawice narciarskie najwyższej jakości, ochraniające przed wiatrem i wyposażone w ochronne membrany i ociepliny – idealne na nadchodzący sezon zimowy.
Zobacz ofertę: rękawice narciarskie >>

 

 

 
 
Sporty zimowe - zapoznaj się z ofertą
     

Sporty zimowe - asortyment marki Spyder

Sporty zimowe - asortyment marki Brubeck

Sporty zimowe - asortyment marki Briko

Sporty zimowe - asortyment marki Rossignol

Sporty zimowe - asortyment marki Merrell

 

Kurtki narciarskie

Spodnie narciarskie

Bielizna termiczna

Kaski narciarskie

Buty narciarskie

Rękawice narciarskie