3 Wskazówki na kemping podczas wakacji

Camping to świetny sposób, aby cieszyć się wspaniałą przyrodą. Możemy odwiedzić tak wiele odległych miejsc, a istnieją różne obozy, które oferują absolutnie wszystko, czego można oczekiwać od wakacji. Internet zawiera tak wiele artykułów, które możesz przeczytać, aby zobaczyć, czego się spodziewać. Jednak gdy informacje są dostępne, można powiedzieć o wiele więcej. Skoncentrujmy się trochę na kilku wskazówkach kempingowych, o których nikt tak naprawdę nie wspomina i które są naprawdę ważne.

Rozbij obóz, zanim się ściemni

To jest naprawdę ważne i tak wielu kończy próbę podniesienia namiotu, gdy zaczyna się ściemniać. Jeśli nie masz dużego doświadczenia, możesz skończyć, gdy na zewnątrz jest naprawdę ciemno. Jednocześnie, nawet jeśli masz doświadczenie, nigdy nie wiesz, co się może zadziać dodatkowego.

Jeśli nie wiesz, jakiego namiotu potrzebujesz, porozmawiaj ze sprzedawcą. Upewnij się, że powiesz mu, gdzie pójdziesz. Większy namiot niekoniecznie oznacza lepszy wybór, ponieważ bagaż, który zabierasz ze sobą, jest cięższy. Zalecamy również spakowanie dodatkowych drążków namiotowych, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy się zepsuje.

Ostrożnie wybierz śpiwór

Większość podróżnych ma tylko jeden śpiwór i cały czas go używa. To wcale nie jest dobry pomysł. Musisz pomyśleć o różnych czynnikach i uwierz lub nie, cena nie jest najważniejsza, ponieważ śpiwory nie są tworzone jednakowo. Bardzo ważne jest wybranie tego na podstawie sezonu podczas podróży. Istnieje ogólnie pięć rodzajów temperatur w zależności od pory roku. W ciepłe miesiące musisz wybrać lekką. Zimą potrzebny jest model o niskiej temperaturze. Zawsze wybieraj taki, który ma radzić sobie z niższą temperaturą niż się spodziewasz, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy temperatura spadnie.

Noś ze sobą odpowiedni zestaw przetrwania

Zaskakujące jest to, jak wielu nie bierze ze sobą zestawu przetrwania. Jest to tak samo ważne jak zestaw pierwszej pomocy. Musisz być przygotowany, kiedy wybierasz się na biwak, szczególnie na wypadek, gdy będziesz sam lub z kilkoma osobami. Metalowa miska, filtr wody, wysokiej jakości nóż survivalowy i podobne przedmioty to bardzo dobry wybór. Sprawdź także najlepsze krzesła kempingowe na przygodę! Weź ze sobą wodoodporne zapałki i przechowuj je w szczelnym pojemniku. Latarka powinna być zawsze przy Tobie, wraz z dodatkowymi bateriami. Zalecane są również małe latarki LED i pistolet odblaskowy.

scanholiday.com.pl

SportSales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *