Sprawdź ofertę Egurrola Dance Studio i znajdź dla siebie świetne zajęcia!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie w twoim życiu? A może chcesz zabłysnąć na parkiecie jednego z rodzinnych wydarzeń? Jeśli tak, a do tej pory z tańcem nie było ci to po drodze, nic nie szkodzi. W największych miastach w Polsce takich jak: Warszawa, Konstancin Jeziorna, Łódź, Grodzisk Mazowiecki, Wrocław, Kraków i Katowice istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowych kursów tańca pod wodzą najlepszych choreografów i instruktorów.

Mowa oczywiście o placówce jaką jest Egurrola Dance Studio i została ona stworzona przez samego Agustin Egurrola którego znamy ze szklanego szklanek odbiorników telewizorów a także jest on wielokrotnym Mistrzem Polski raz ze swoją partnerką taneczną Joanną Szokalską. Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki https://taniec.com.pl/gm/ to doskonała placówka z najnowocześniejszą bazą sal tanecznych. Dzięki szkole tańca w Grodzisku Mazowieckim możesz spodziewać się nie tylko najwyższej jakości lekcji tańca ale również doskonałej atmosfery i świetnie zorganizowanych zajęć w tym warsztatów, wyjazdów tanecznych, imprez tematycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zajęcia taneczne odbywają się w różnych grupach wiekowych istnieje możliwość skorzystania z zajęć tanecznych dla par i singli którzy ukończyli 16 rok życia. Możemy zapisać się na kurs tańca Grodzisk Mazowiecki online wybierając odpowiednie parametry i wyświetlając ofertę która stanie się dla ciebie najlepsza. W Grodzisku Wielkopolskim istnieje możliwość zapisania zapisania się na kurs dla par i singli w stylu tańca towarzyskiego. Kurs tańca towarzyskiego Grodzisk Wielkopolski jest możliwy do odbycia na trzech poziomach: poziom pierwszy to wprowadzający, poziom czwarty to średniozaawansowany oraz na poziomie piątym. Jeśli jesteś zaawansowany wśród instruktorów którzy odbywają zajęcia w tej grupie wiekowej w Grodzisku Wielkopolskim Egurrola Dance Studio następujący instruktorzy Łukasz Gilewicz, a także Katarzyna Wołowiec.

Oprócz tego zainteresowane osoby podjęciem nauki tańca które zamieszkują inne miejscowości w Polsce mogą liczyć na odbycie zajęć w Krakowie. Egurrola Dance Studio Kraków https://taniec.com.pl/kr/ to świetna szkoła tańca organizująca ciekawe warsztaty i lekcje tańca dla kobiet. Aby wziąć udział w warsztatach należy mieć ukończone 19 lat. Szkoła Tańca Kraków oferuje kobietą wybór pomiędzy jednym z trzech stylach i czterech poziomów. Można bowiem nauczyć się tańczyć na poziomie podstawowym, ponadpodstawowych, średnio zaawansowanym i średnio zaawansowanym z nieco większym stażem. Instruktorami dla w trakcie zajęć dla kobiet w Euro Dance Studio Kraków są między innymi Karliński Kamil, Klich Natalia, a także Suder Marzena.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą i ciekawą radom. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Jeśli jesteście państwo zainteresowani zaangażowaniem siebie lub swoich najbliższych w następujące zajęcia taneczne w poszczególnych grupach wiekowych takich jak zajęcia dla maluchów, które ukończyły rok życia i nie mają więcej niż dwóch lat, zajęcia dla dzieci od 3 do 11 lat, zajęcia dla juniorów od 12 do 15 lat, zajęcia dla młodzieży do 16 roku życia i zajęcia dla par oraz singli również od 16 roku życia to najlepsza okazja!

SportSales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *