Jak wykonać naturalny makijaż na wesele?

Nawet jeśli na co dzień zwykle rezygnujesz z używania jakichkolwiek kolorowych kosmetyków, po otrzymaniu zaproszenia na wesele najlepszego przyjaciela czy siostry, na pewno zechcesz nieco bardziej podkręcić i podkreślić swoją urodę. A możesz zrobić to sama. To właśnie ty znasz najlepiej swoją urodę i skórę, tak więc jesteś w stanie stwierdzić, jaki makijaż na wesele dla ciebie byłby najlepszy. Postaw jednak na naturalność. Przesadzone makijaże prezentujące się niczym maski już dawno przestały nas zachwycać.

Zamiast korzystać ze zwykłego mocnego podkładu, użyj znacznie lżejszego kremu BB. Jeżeli chcesz, by prezentował się on jeszcze bardziej naturalnie, możesz nawet połączyć go ze swoim zwykłym dziennym kremem. Tak przygotowaną papkę wsmaruj dokładnie w skórę. Teraz delikatnie wykonturuj jeszcze twarz, aby lepiej podkreślić jej rysy, używając bronzera w kolorze o ton ciemniejszym od twojej karnacji oraz rozjaśniając cerę przy pomocy rozświetlacza z delikatnymi drobinkami.

Twarz została już wstępnie przygotowana. Teraz teoretycznie mogłabyś poszaleć nieco z cieniami, ale skoro chcesz, by makijaż na wesele był naturalny, w ogóle nie musisz tego robić. Zaznacz jednak brwi. Są one oprawą twoich oczu, tak więc muszą być podkreślone, zwłaszcza jeśli twoje naturalne włoski są dość cienkie i średnio widoczne. Rzęsy podkręć natomiast zalotką i pomaluj je czarnym albo ciemnobrązowym tuszem. Na usta możesz nałożyć zwykły nawilżający błyszczyk albo pomadkę w neutralnym kolorze (różowym bądź beżowym).

pparty.pl

SportSales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *