Bonus od eWinner – sprawdź, co nowego w ofercie popularnego bukmachera!

Na rynku zakładów bukmacherskich, które dostępne są online, pojawił się nowy gracz. Mowa o firmie eWinner, która wystartowała jesienią ubiegłego roku. Zadbała o to, by promocje, które oferuje, były naprawdę atrakcyjne dla użytkowników, dlatego już zaskarbiła sobie grono wiernych fanów. Sprawdźmy więc, co zawiera oferowany przez eWinner bonus.

Firma eWinner – nowoczesny, bezpieczny bukmacher działający legalnie

Firma bukmacherska eWinner postawiła na prowadzenie zakładów online. Jest to bowiem obecnie jedna z najwygodniejszych form gry dla osób, które są zainteresowane tego typu rozrywką. Firma działa w Polsce, tu też odprowadza podatki, a także posiada wszystkie niezbędne zezwolenia Ministerstwa Finansów. Co więcej, jest to bukmacher, który dba o to, by jego działalność realnie wspierała sport – również na stopniu lokalnym. Ponadto jest to firma, która dba o bezpieczeństwo i komfort swoich użytkowników, oferując im nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możemy grać sprawnie i co najważniejsze – bez obaw.

Bonus od eWinner – zakład bez ryzyka

Pierwszy oferowany przez eWinner bonus to zakład bez ryzyka. Pierwszy kupon, który zostaje obstawiony przez użytkownika, może nie tylko przynieść mu wygraną, ale również jest zabezpieczony. Jeśli przegramy zakład o wartości do 150 złotych, możemy liczyć na zwrot postawionych środków w formie punktów bonusowych, które można przeznaczyć na kolejne zakłady. Kwota, na którą postawiliśmy kupon, zostaje pomniejszona jedynie o 12 procent, czyli tyle, ile wynosi podatek od gier. Dokładny regulamin i informacje znajdują się na stronie bukmachera.

Freebet już od pierwszego zakładu

Poza tym, użytkownicy, którzy zdecydują się na założenie konta na eWinner, mogą również liczyć na Freebet od Marcina Gortata, który jest ambasadorem tego bukmachera. W tym przypadku wystarczy jedynie obstawić dowolny zakład SOLO lub AKO za minimum 50 PLN, a automatycznie otrzymujemy Freebet w wysokości 50% postawionego zakładu, którego maksymalna wartość może wynieść do 25 PLN.

Gdzie sprawdzać aktualne bonusy eWinner?

Firma bukmacherska eWinner dba o to, by z również stali użytkownicy serwisu mieli możliwość korzystania z akcji promocyjnych i oferowanych przez eWinner bonusów. Informacje o nowych akcjach prowadzonych przez tego legalnego bukmachera znajdziemy między innymi na jego stronie internetowej, w aplikacji mobilnej eWinner oraz na profilu Facebook. Użytkownicy nie mają więc problemów z tym, aby być na bieżąco.

Podsumowując, oferowany przez eWinner bonus jest niezwykle atrakcyjną propozycją dla wszystkich miłośników zakładów bukmacherskich. Nie dziwi więc fakt, że użytkownicy pozytywnie ocenili ofertę bukmachera i chętnie korzystają z jego usług.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

SportSales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *