Nike Hypervenom – przegląd propozycji na halę i murawę

Kupno odpowiednich butów piłkarskich jest tematem szczególnej wagi dla wszystkich pasjonatów futbolu. To one bowiem wpływają na komfort gry i osiągane wyniki, a także w głównej mierze decydują o ochronie stóp. Ich wybór nie może być zatem przypadkowy. Sporym zainteresowaniem pośród wielu dostępnych w sprzedaży marek, cieszy się obuwie Nike Hypervenom.

Wygodne obuwie na halę

Spośród wielu zalet, jakimi niezaprzeczalnie wyróżnia się kolekcja butów z serii Nike Hypervenom należy wskazać różnorodność, pozwalającą dopasować idealny model zarówno do gry na hali, jak i świeżym powietrzu. Phade II z podeszwą IC (halową) idealnie sprawdzi się w roli obuwia na zamkniętych obiektach sportowych. Wykorzystywane do ich produkcji tworzywo sztuczne zapewni jakość i wytrzymałość – na najwyższym poziomie. To, co w szczególności charakteryzuje przytoczony model to wąski profil i osobliwa faktura cholewki. Jeśli połączymy te zalety z asymetrycznym systemem wiązania uzyskujemy obuwie wręcz idealne, pozwalające zwiększyć kontrolę nad piłką. Nike Hypervenom Phade II IC dodatkowo zostały wzbogacone miękką wyściółką, której zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi najwyższego poziomu komfortu i wygody. Z kolei zastosowanie w podeszwie pianki typu EVA oraz wyjątkowo wytrzymałej na ścieranie gumy nie tylko zwiększa poziom amortyzacji, ale również gwarantuje bezpieczeństwo gry na zamkniętych obiektach sportowych i halach. Nike Hypervenom Phade II IC to obowiązkowa propozycja wśród piłkarzy stawiających na najwyższą jakość obuwia sportowego i unikatowe wzornictwo.

Idealne na boisko

Wyjątkowe właściwości obuwia z kolekcji Nike docenią nie tylko halowi gracze. Na sztucznych murawach i utwardzanych boiskach najlepsze osiągi pozwoli uzyskać model Phade II TF. Jego cechą charakterystyczną są znajdujące się na podeszwie specjalne gumowe korki, czyli tzw. turfy. Dedykowane do gry amatorskiej, dla osób, które traktują grę w piłkę jako niezobowiązujące hobby. Wykonane z materiałów syntetycznych pozwolą cieszyć się wysokim poziomem wygody.

Producent w swojej kolekcji obuwia nie zapomniał o pasjonatach gry na miękkie murawie. To z myślą o nich powstała linia Nike Hypervenom Phade FG, z amortyzowaną i zapewniającą optymalną przyczepność podeszwą. Buty wykonane z wysokiej jakości materiału syntetycznego, z wąskim profilem zapewniającym idealne dopasowanie. W połączeniu z fakturą cholewki oraz asymetrycznym wiązaniem zapewnią najlepszą ochronę nad piłką.

SportSales

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.